partnerzy

Tap&Swipe – Miesięcznik wydawany w wersji na tablety z systemami Android lub iOS. Jego tematem przewodnim jest lifestyle ukierunkowany na nowe technologie i gadżety. Każdy numer magazynu wydawanego przez Ringier Axel Springer Polska, zawiera artykuły przygotowywane przez redakcję Think-About.

Tap&Swipe

Koło Naukowe Elektrotechniki w Systemach Transportowych – Aktywna grupa studentów Politechniki Warszawskiej. Koło jest współorganizatorem Naukowego Dnia Dziecka, oraz zawodów Lego Sumo dla najmłodszych. Ogrom ciekawych projektów z pogranicza transportu i robotyki, zachęcił redakcję Think-About do objęcia stałego patronatu nad większością przedsięwzięć.

KNEST LOGO

 

 

 

 

 

inspirujące-wnętrza.com – Inspirujący serwis o projektowaniu i urządzaniu wnętrz! Najciekawsze pomysły na urządzenie domu i mieszkania z nutą oryginalności, meble, trendy, koncepcje, nowinki, blogi projektowe i konkursy.
inspirujące wnętrza

Przy tworzeniu naszych publikacji współpracowaliśmy z markami:

 

Jesteś przedsiębiorcą zainteresowanym innowacyjnym podejściem do technologii? Prowadzisz stronę o zbliżonej tematyce? – Chętnie nawiążemy współprace, zapraszamy do zakładki “Kontakt